Walne Zebranie Bydgoskiego OT PZK
Dodane przez sp2jmr dnia 2017-02-16 / 18:32
Walne zebranie Sprawozdawczo-wyborcze Bydgoskiego OT PZK (OT04)  

Zgodnie z zapowiedzią w dniu 11. lutego 2017 r. w auli Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego (UTP) w Bydgoszczy odbyło się Walne Zebranie członków OT04. Zebranie rozpoczęło się w II. terminie. Na wstępie zebranych przywitał dr hab. Jacek Majewski opiekun działającego od wielu lat na terenie tej uczelni radioklubu SP2PUT.

Serdeczne podziękowania należą się Panu dr inż. hab. Profesorowi UTP Janowi Mućko dziekanowi Wydziału Telekomunikacji Informatyki i Elektroniki UTP.
Jak zwykle na Walnych Zebraniach na początku obecni uczcili minutą ciszy pamięć Kolegów, który opuścili w ostatnim okresie nasze szeregi.
Następnie zapoznali się ze sprawozdaniami z działalności Zarządu OT oraz Oddziałowej Komisji Rewizyjnej na której wniosek udzielono absolutorium członkom ustępującego Zarządu. W głosowaniu tajnym Walne Zebranie wybrało nowy Zarząd OT 04, który po ukonstytuowaniu przedstawia się następująco:

Witek SP2JBJ - prezes
Piotr SP2LQP - sekretarz
Tomasz SP2JAR - skarbnik
Anna SP2IM - członek zarządu
Roman SP2GTJ - członek zarządu

Oddziałową Komisję Rewizyjną stanowią:

Teresa SP2DB
Bogdan SP2JNV
Mikołaj SQ2FRQ

W końcowej części zebrania miały miejsce wystąpienia: programowe nowego prezesa OT 04 Witka Błasiaka SP2JBJ oraz Daniela SQ2KLU sekretarza ZOT poprzedniej kadencji kończące podsumowanie akcji dyplomowej "670 lat miasta Bydgoszczy". Podczas tego wystąpienia Daniel SQ2KLU wręczył najmłodszemu i bardzo aktywnemu uczestnikowi tej akcji Sebastianowi SQ2SM okolicznościowy grawerton.
Zebranie trwało 5 godzin i uczestniczyło w nim 58 na 153 członków OT04 czyli frekwencja wynosiła ok 38%. Z ramienia władz naczelnych PZK w zebraniu udział wzięliśmy (SP2JMR) razem z Jankiem SP2X członkiem GKR będąc tam w podwójnej roli czyli gości oraz członków OT. Gościem spoza OT był Wojtek Rydzkowski SP2ALT członek Zarządu Pomorskiego OT PZK.
Poprzedniemu Zarządowi Bydgoskiego OT PZK dziękujemy za 4. letnią ciężką pracę społeczną na rzecz środowiska krótkofalowców skupionych wokół OT04.
Nowemu Zarządowi gratulujemy wyboru oraz życzymy sukcesów w działalności w Bydgoskim OT PZK.

Info. SP2JMR

SQ2KLU i SQ2SM

Zdjęcie: Daniel SQ2KLU wręcza najmłodszemu i bardzo aktywnemu uczestnikowi akcji dyplomowej "670 lat miasta Bydgoszczy" Sebastianowi SQ2SM okolicznościowy grawerton.