Andrzej Pająk, SP7NJX Silent Key.
Dodane przez sp3iq dnia 2008-04-27 / 18:10
Andrzek Pająk SP7NJX, po cierpieniach w szpitalu odszedł od nas na zawsze. Cześć Jego Pamięci.
Rozszerzona zawartość newsa

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w środę 30 kwietnia o godzinie 14.30 w kaplicy i na cmentarzu Pod Wezwaniem Wszystkich Świętych ul. Zakładowa 4 w Łodzi (potocznie Olechów, cmentarz Skrzydlewskiej). O goddź 15.00 wyprowadzenie z kaplicy na cmentarz.
Kazik SP2FAX


Andrzek Pająk SP7NJX, po cierpieniach w szpitalu odszedł od nas na zawsze.

Tadeusz SP7FDV, prezes PK UKF przekazał UKF'owcom smutną wiadomość, że Andrzej Pająk, SP7NJX, po cierpieniach w szpitalu odszedł od nas na zawsze. Andrzej , dobry UKF'owiec, Contest Manager PZK i PK UKF, był potencjalnym kandydatem na przejęcie funkcji UKF Managera PZK.
Cześć Jego pamięci
Zdzisław, SP6LB.

Andrzej do ostatniej chwili (dosłownie) był aktywny i opracowywał materiały UKF. Spotkało go to w czasie tej pracy. W ostatnim czasie jego stan zdrowia znacznie się poprawił i wszyscy mieliśmy nadzieję na dalszą poprawę. Jednak przedwcześnie.
Nie siądziemy już razem w zawodach czy na spotkaniach.
Ogromne wyrazy współczucia dla Angeliki - miał w niej wielkie oparcie a razem tworzyli jedną z najsympatyczniejszych par małżeńskich jakie spotkałem.
Na pogrzeb będę jechał z kierunku Bydgoszczy z kilkoma wolnymi miejscami.
Cześć Jego Pamięci.
Kazik, SP2FAX

Andrzej SP7NJX był niesłychanie aktywnym i ważnym członkiem zespołu SN0HQ. Niezależnie od ogromnej ilości prac dla PZK i PK UKF, zaangażował się w prace naszej grupy SN0HQ. Jego poświęcenie i wysiłek w porządkowaniu naszych logów były niezwykłe. Dzięki jego wysiłkowi zawsze po zawodach byliśmy spokojni o naszą końcówkę jaką stanowił log za zawody. Myślę, że wszyscy zgodzicie się z propozycją by nasz start w zawodach IARU Championship 2008 zadedykować Andrzejowi. Pracował ciężko dla nas więc poświęćmy nasz start w tych zawodach jego pamięci.
Tomek, SP6T

Slowa Kazika zawieraja prawie wszystko na temat Andrzeja. Można to zobaczyc na stronie http://sn7l.pgk.net.pl i kliknac fotogalerie 4 sierpień 2007r. Snulismy zludnie jak widac plany ze zasili ponownie nasz Team SN7L w najblizszych probach IARU. Niestety, jego obecność była bardziej pożądana gdzie indziej. Straciliśmy jednego z doskonałych krotkofalowcow.
Cześć Jego pamięci.
Wojtek SP7HKK