30-lecie Radioklubu "BAZA" SP5KVW.
Dodane przez sp3iq dnia 2008-04-16 / 20:46

W tym roku Radioklub ,,BAZASP5KVW obchodzi jubileusz swojej działalności i w tym roku czeka nas wyprowadzka z Różana.


Rozszerzona zawartość newsa

W tym roku Radioklub ,,BAZASP5KVW obchodzi jubileusz swojej działalności i w tym roku czeka nas wyprowadzka z Różana. Rocznicę postanowiliśmy uczcić włączając się w obchody ,,Dni Ostrołęki”.


W tym roku Radioklub ,,BAZA” SP5KVW obchodzi jubileusz swojej działalności i w tym roku czeka nas wyprowadzka z Różana. Rocznicę postanowiliśmy uczcić włączając się w obchody ,,Dni Ostrołęki”.

24 mają br. podczas wielkiego festynu na stadionie MOSiR w Ostrołęce zorganizujemy pokazową pracę amatorskiej radiostacji klubowej HF30KVW. Tam też chcemy zaprezentować ciekawe naszym zdaniem hobby, jakim jest krótkofalarstwo, pozyskać nowych sympatyków oraz członków klubu.

W dniach od 1 maja do 31 lipca br. będzie nas można usłyszeć na pasmach KF i UKF pod znakiem okolicznościowym HF30KVW a niektórzy z kolegów zapowiedzieli jednodniowe wypady prezentacyjne do gminnych szkół i ośrodków kultury. Dla wielu koleżanek i kolegów będzie to okazja do zaliczenia nieobsadzonych gmin powiatu ostrołęckiego do dyplomu SPPA-PGA.

1 mają w Różanie odbędzie się inauguracyjne wyjście w eter stacji okolicznościowej HF30KVW a wieczorem okolicznościowe spotkanie grupy SP5KVW przy ognisku.
Zainteresowanych zapraszamy do łączności, które potwierdzimy okolicznościową kartą QSL sponsorowaną przez Prezydenta i Radę Miasta Ostrołęki. Zapowiadamy aktywną pracę w eterze.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony klubowej.

      
Za Zarząd
Jerzy Ochenkowski SP5GJH
Prezes