Coetivy AF-119
Dodane przez SP5ELA dnia 2015-08-14 / 14:16
Coetivy AF-119   af-119


Dobra wiadomość dla IOTA-chasers. Ogłoszony został plan ekspedycji na wyspę Coetivy AF-119 (New), która zamierza pracować pod znakiem S79C w dniach 15 do 23 listopada 2015 roku. Będzie to pierwsza aktywacja tej  wyspy.

W skład zespołu wchodzą Christian EA3NT, Dave EI9FBB, Col MM0NDX, Roland PA3EWP, Craig VK5CE oraz nasz IOTA aktywator kolega Jacek SP5APW.

Coetivy to mała wysepka koralowa położona 300 km na południe od Mahe – Seszele. Znajduje się tam więzienie i centrum rehabilitacji dla narkomanów. Dostęp na wyspę jest ściśle kontrolowany i możliwy tylko przez wyczarterowany samolot, który jest jedynym możliwym środkiem transportu na wyspę.
Koszty pobytu na wyspie są bardzo wygórowane – a planowany jest pobyt na sześć dni.

W związku z tym organizatorzy wyprawy zwracają się z gorącym apelem i prośbą do IOTA-chasers, DX klubów, Fundacji i krótkofalarskiej społeczności o rozważenie udzielenia im pomocy.

Na stronie ekspedycji zamieszczone są pełne informacje.

Proszę naszych kolegów IOTA-chasers z SP  o rozważenie powyższego apelu i udzielenie  organizatorom choćby tylko minimalnego wsparcia, oczywiście w ramach swoich możliwości. Liczy się każde pojedyncze Euro.
W razie chęci takiej pomocy, można ewentualnie zebraną sumkę wysłać wspólnie jednym przekazem. Nadmieniam, że koszt bankowego Euro przelewu wynosi 5 złotych.
Znaki darczyńców  zostaną wykazane na stronie ekspedycji S79C.
Członkom zespołu S79C sprawi radość Wasza pomoc i z góry serdecznie dziękują.

Info:

73, Augustyn – SP6BOW