XVII Zjazd SPOTC
Dodane przez SP5ELA dnia 2015-08-05 / 03:57
XXVII Zjazd SPOTC – zapisy trwają

Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na liście uczestników XXVII Zjazdu Klubu Seniorów Polskiego Związku Krótkofalowców.

Jak co roku w sierpniu (21-23.08.2015) organizatorzy zapraszają członków i sympatyków SPOTC wraz z YL i XYL w wyjątkowe miejsca, tym razem do ośrodka wypoczynkowego i pałacyku w Giewartowie, nad malowniczym jeziorem Powidzkim. Położenie: Wielkopolska, powiat Słupca, gmina Ostrowite, dojazd autostradą A2, zjazd na Słupcę.
W programie spotkania od piątku do niedzieli m.in.: kolacja integracyjna przy grillu, spotkanie XYL z degustacją domowych wypieków i nalewek, obrady SPOTC, praca radiostacji z obszaru SPFF-111, wspólne posiłki, prezentacje tematyczne, ognisko, wspólne śpiewanie, zabawa taneczna, rekreacja nad jez. Powidzkim.
Atrakcją dodatkową będzie mobilna radiostacja R-140 Klubu SP3KWA z Turku, rozstawiona, czynna i dostępna dla wszystkich chętnych operatorów oraz inne niespodzianki techniczne. Zapraszamy Kolegów i Koleżanki, szczególnie tych z dłuższym stażem nadawcy.

Informacje, zapisy i wpłaty załatwia Kol. Grzegorz SP3CSD, tel. 604245357, sp3csd@o2.pl

Strona internetowa: www.sp0otc.qrz.pl
 
A tak było rok temu, materiał Mietka SP3CMX.
https://www.youtube.com/watch?v=UxJNpZjeU-k

Info: z upoważnienia Grzegorza SP3CSD, Jerzy SP3SLU