Zaproszenie Prezesa - IARU HF i SN0HQ
Dodane przez SP5ELA dnia 2015-07-09 / 23:55
Koleżanki i Koledzy

Już w najbliższą sobotę i niedzielę (11 i 12 lipca) czekają nas zawody IARU HF Championship 2015. W tym roku, podobnie jak i w latach poprzednich, Polski Związek Krótkofalowców reprezentować będzie kilkudziesięcioosobowa grupa operatorów pracująca pod znakiem wywoławczym SN0HQ. Zapewne wielu z nas w latach poprzednich prowadziło łączności radiowe z tymi stacjami, co również pomagało w zdobyciu przez ten zespół wysokich miejsc w klasyfikacji międzynarodowej. Jestem przekonany, że również w bieżącym roku, przy naszej pomocy, ta grupa doświadczonych operatorów osiągnie dobry wynik w tych zawodach.

Polskich krótkofalowców zachęcam do przeprowadzenia wszystkich z 12 możliwych łączności  z grupą  stacji SN0HQ (sześć podstawowych pasm na CW i SSB), a jako podziękowanie otrzymają prezent w postaci koszulki okolicznościowej.

Biorąc pod uwagę olbrzymi wysiłek organizacyjny i kondycyjny  całego zespołu SN0HQ, tą drogą na ręce kapitana zespołu SN0HQ, Tomka SP6T, składam najlepsze życzenia powodzenia, przeprowadzenia możliwie największej ilości łączności i zajęcia czołowego miejsca w zawodach.
NIECH  MOC  BĘDZIE  Z  WAMI.

Jerzy Jakubowski SP7CBG
Prezes Polskiego Związku Krótkofalowców