Prośba o informacje w języku polskim do biuletynu "DX Newsletter" DARC
Dodane przez SP7TEV dnia 2015-06-29 / 16:16
Witam Wszystkich u progu sezonu wakacyjnego,

w ramach tegorocznych targów Ham Radio 2015 we Friedrichshafen miały miejsce spotkania z różnymi przedstawicielami międzynarodowego środowiska krótkofalarskiego.

W trakcie jednej z rozmów, Kol. Klaus Poels, DL7UXG przekazał prośbę do krótkofalowców polskich - będącą zachętą do przesyłania wszelkiego rodzaju informacji (nt. dyplomów, zawodów, aktywności stacji okolicznościowych itp.) - celem ich publikacji w biuletynie "DX Newsletter" ("DX-Mitteilungsblatt"), publikowanym cotygodniowo on-line w języku angielskim oraz niemieckim przez Niemiecki Związek Krótkofalowców (DARC) - poniżej adres odsyłający do informacji ogólnych nt. przedmiotowego wydawnictwa.

          http://www.darc.de/en/referate/dx/bulls/dxnl/

Zgodnie z otrzymanym zapewnieniem, wszelkie materiały mogą być przekazywane w języku polskim (zostaną one przetłumaczone przez zespół redakcyjny).

Informacje warte rozpropagowania na arenie międzynarodowej należy zatem przesyłać na poniżej podany adres poczty elektronicznej Kol. Klausa.

          DL7UXG@darc.de

Z mojej strony proponuję umieszczanie w odnośnej korespondencji tematu zawiadamiającego o tym, że zawartość listu jest w języku polskim (tekst poniżej).

          Information in Polish

Życzę wielu sukcesów przy realizacji jak największej ilości ciekawych inicjatyw!!!

Przesyłam pełne słońca i uśmiechu 73,

Paweł Zakrzewski
SP7TEV

Oficer Łącznikowy IARU - PZK