Rejestracje na portalu PZK
Dodane przez SP5ELA dnia 2015-01-23 / 01:59
Drodzy Członkowie!

Każdego roku w styczniu odnotować można kilkadziesiąt rejestracji na portalu PZK. W większości przypadków są to nowi członkowie PZK, ci którzy wstąpili w szeregi naszego Stowarzyszenia od Nowego Roku.

Proces rejestracji na portalu PZK jest zautomatyzowany w fazie pierwszej, następnie wszystkie rejestracje są sprawdzane osobiście przeze mnie. Jakakolwiek rozbieżność danych rejestrującego się, brak danych w systemie ewidencji członków PZK OSEC powoduje odrzucenie rejestracji.

Szczegółowe zasady rejestracji na portalu PZK opisane są w zakładce FAQ w menu:
https://pzk.org.pl/news.php?readmore=1444

Bezpieczeństwo portalu PZK oraz danych osobowych członków PZK jest sprawą nadrzędną.

Notuję też wiele rejestracji tzw. "przedwczesnych". Każdy może sprawdzić swój status członka na portalu PZK w menu w wyszukiwarce znaku (Szukaj znaku - w bazie OSEC). Jeżeli status członka jest "nieczłonek PZK", należy wstrzymać się z rejestracją do czasu zatwierdzenia statusu.

Szczegółowy algorytm postępowania przy przyjęciu członka do PZK jest opisany tutaj:
https://pzk.org.pl/download/public/czlonkowie/Przyjecia_nowych_czlonkow_do_PZK.pdf

Głównymi i powtarzającymi się powodami odrzucenia rejestracji są: brak danych w elektronicznym systemie ewidencji członków PZK OSEC, rozbieżność lub brak adresu e-mail, adres e-mail poza przyjętym standardem.

Proszę pamiętać, że członkami zajmują się tylko i wyłącznie OT PZK. I tam należy też zgłaszać wszelkie zmiany danych osobowych, adresu e-mail, itp. Zmiana danych wymaga wypełnienia "Karty informacji członka PZK " i złożenia jej w swoim OT PZK.

73 i sukcesów w naszym wspaniałym hobby życzy Wasz admin.

Administrator portalu PZK
Zygmunt Szumski SP5ELA