Krótkofalowcy Bis
Dodane przez sp3iq dnia 2007-02-07 / 22:51
Redakcja cyklicznie nadawanego programu telewizyjnego K BIS  zamierza w najbliższym czasie rozpocząć emisję z większym transferem, który poprawi zdecydowanie jakość odbieranego sygnału video i audio.
Rozszerzona zawartość newsa
     Będzie to szybkość około  386 kb/sek, a więc ponad trzykrotnie większa od dotychczasowej. Najciekawsze programy będą zamieszczane jak zwykle na serwerze Studia VIDEOEXPRES Wrocław w postaci mocno skompresowanej, dostępne nawet dla najsłabszych łącz. Szczegóły jak zwykle na stronie głównej www.videoexpres.pl 


    Informację adresuję do wszystkich tych stałych widzów, którzy mają słabe stałe łącza. Obecnie nadarza się kapitalna okazja do poprawy tego technicznego stanu rzeczy. Dostarczyciele usług internetowych, promują ostatnio poważne zwiększenie transferu, po niższych lub tych samych cenach, przy kilkakrotnie większej szybkości łącza. 


    Warto z tej promocji skorzystać. Ja z niej skorzystałem dla dobra wymiernej poprawy jakości emisji K BIS, bez zwiększania kosztów.


    Warto w tym miejscu dodać, że większy transfer spowoduje również korektę w technologii nadawania programu KRÓTKOFALOWCY BIS tak, by każde niedzielne wydanie emitowane jak zwykle o 22.00 czasu polskiego, było w zdecydowanej części nadawane na żywo.
      
                                                                                
                                                                               Henryk Pacha
                                                                              ATV  SP6ARR
                                                                           www.videoexpres.pl