Pipeline Award
Dodane przez SP5ELA dnia 2013-12-15 / 16:51
Pipeline Award

Dwóch naszych Kolegów (SP5CTD i SQ5AZB) nadesłało zbieżne informacje na temat dyplomu "Pipeline Award".

Z okazji 50-sięciu lat eksploatacji Rurociągu Naftowego "Przyjaźń" oraz istnienia Klubu DL0PCK ze Schwedt nad Odrą został wydany dyplom. Znak stacji PCK pochodzi od dawnej nazwy rafinerii - Petrolchemisches Kombinat ze znakiem towarowym "PCK". Regulamin przewiduje przyznawanie punktów przez stacje polskie. Informacja pochodzi ze strony http://www.dl0pck.onpw.de/ */link nieaktywny-sp5ela, 6.05.2016/

Pozdrawiam, Jarek SP5CTD


Dnia 10 grudnia 2013 r. zwrócił się do nas z prośbą o rozpropagowanie wśród polskich kolegów i aktywny udział w akcji "Dyplom Pipeline-Award" kolega z Niemiec Juergen - DM2CNE / SO1NE.

Szczegóły są w dołączonym regulaminie. W załączniku jest też ładny niemiecki dyplom.

Kierownik Harcerskiego Klubu Łączności w Płocku
Benek SQ5AZB


Witam,
może się krótko przedstawię: nazywam się Hans-Juergen Hahn, mieszkam od 1958 r. w Schwedt nad Odrą. Mam 73 lat. Krótkofalarstwem zajmuję się od 1963 roku.

Nasz klub w Schwedt nad Odrą powstał w 1964 roku. W dobrych czasach (1970-1989) nasz klub liczył ok. 130 członków w wieku od 10 do 40 lat. W tej chwili mamy zaledwie 20-stu członków, nasza młodzież pracuje w Niemczech zachodnich, tu zostali tylko emeryci...

Z okazji 50-ciu lat eksploatacji Rurociągu Naftowego Przyjaźń i 50-siąt lat istnienia naszego klubu został przez nas wydani dyplom Pipeline-Award i pracujemy ze stacji klubowej pod znakiem okolicznościowym DM50PCK. Warunki i wygląd dyplomu w załączniku.

Można też zerknąć na stronę www.dl0pck.onpw.de lub na stronę stacji klubowej w Chojnie - SP1KZE i i na stronie eQTC.pl


Moja i nasza prośba do kolegów polskich krótkofalowców o aktywny udział w naszej akcji. Zwłaszcza do kolegów z miasta Płocka [PD] i powiatu płockiego [PL].

Serdeczne pozdrowienia

vy 73! de Juergen - DM2CNE / SO1NE

Członek w DARC i PZK - OT 14
Członek klubu OTC-SP
i członek honorowy RVG i ARS

Pipeline Award

news: Ikonka_PDF_50px.jpgRegulamin dyplomu Pipeline Award