Apel do organizatorów zawodów krajowych
Dodane przez sp3iq dnia 2007-10-23 / 14:02
Poniżej publikujemy apel adresowany do organizatorów zawodów krajowych. Ostateczny termin zgłaszania zawodów do Kalendarza Zawodów PZK na 2008, upływa dnia 30 listopada 2007.
Rozszerzona zawartość newsa
Poniżej publikujemy apel adresowany do organizatorów zawodów krajowych. Ostateczny termin zgłaszania zawodów do Kalendarza Zawodów PZK na 2008, upływa dnia 30 listopada 2007.

    Informujemy, że jak co roku, dnia 30 listopada 2007 mija ostatni termin zgłaszania zawodów do Kalendarza Zawodów PZK na rok 2008. Zgłoszony przez organizatora regulamin musi zostać zaakceptowany przez Contest Managera PZK Kazimierza SP2FAX oraz Zespół ds. Contestingu w składzie: SP2FAP, SP3IQ, SP5ELA, SP5KP, SP5JXK, SP7DQR.

    Przypominamy, że promowane są przede wszystkim te zawody, które są rozliczane w sposób komputerowy odpowiednimi programami oraz to, że zawodnicy swe logi do organizatora mogą wysyłać elektronicznie w postaci pliku tekstowego formatu CABRILLO. Warunki dobrego regulaminu:
- czas w regulaminie podawać należy według czasu UTC
- zawody rozliczane w sposób elektroniczny odpowiednimi programami
- możliwość zgłaszania logów mailem w postaci pliku tekstowego standardu CABRILLO
- promowanie wszystkich emisji CW, SSB, DIGI.
- brak konfliktów terminowych z innymi krajowymi zawodami oraz najważniejszymi zawodami zagranicznymi.

    Apelujemy więc do organizatorów zawodów krajowych aby swe regulaminy przesłali do PZK jak najwcześniej. Dzięki temu będzie podstawa umieszczenia odpowiednich informacji w Kalendarzu Zawodów 2008 publikowanych w czasopismach krótkofalarskich.
 
    Regulaminy należy wysłać na adres mailowy PZK:
hqpzk@pzk.org.pl lub sp3iq@pzk.org.pl.

    W roku bieżącym pewna część regulaminów przeszła pozytywnie swą weryfikację. Tak więc ten apel dotyczy tylko tych zawodów, których regulaminy dotąd nie były przedmiotem takiego procesu akceptacji dokonywanego przez Zespoł ds Contestingu kierowanego przez Contest Managera PZK Kazimierza SP2FAX.

73 Bogdan, sp3iq.