Dyplom JUNIOR AWARD i najmłodsi
Dodane przez SP3AYA dnia 2012-08-30 / 02:34
Dyplom JUNIOR AWARD i najmłodsi

Przedstawiamy najmłodszą uczestniczkę programu dyplomowego - Kasię SP3 32 175 z Wolsztyna. Aż miło zakomunikować, że po dyplom Junior Award sięgają naprawdę młodzi krótkofalowcy. Kasia ma zaledwie 7 lat, jest nie tylko nasłuchowcem, na co wskazuje jej znak, ale już aktywnie nadaje na pasmach i bierze udział w zawodach "startując w barwach" swojego klubu SP3PWL.

Jak bardzo dobrze jej idzie, mieliśmy okazję się przekonać chociażby podczas ostatnich zawodów Dnia Dziecka. Kasia podeszła do sprawy z takim zapałem, że nie tylko zajęła wysokie miejsce w zawodach, ale z marszu zdobyła komplet dyplomów po kolei od brązowego do złotego i to ze sporym naddatkiem punktów!

Wypada tylko pogratulować młodej adeptce i życzyć jej dalszych sukcesów oraz frajdy z uprawiania naszego wspólnego hobby. A nam wszystkim jak największej liczby takiego zdolnego narybku i wielu okazji do aktywnej pracy z dziećmi i młodzieżą. Nie tylko pod pretekstem ich Dnia 1 czerwca lub obchodów Amateur Radio Kids Day, który najbliższy przypada w niedzielę 6 stycznia - ale w codziennej pracy w domu lub w klubie.

Info: SP3AYA