Spotkanie krótkofalowców w Libercu.
Dodane przez sp3iq dnia 2007-09-26 / 07:51
Otrzymalismy od Frantiska Schovanka OK1IFW informację i zaproszenie do wzięcia udziału w spotkaniu krótkofalowców w Libercu. Spotkanie odbędzie się 3 listopada 2007 (co roku w terminie pierwszej soboty listopada).
Uwaga: informacja została zaktualizowana..
Rozszerzona zawartość newsa
    Otrzymalismy od Frantiska Schovanka OK1IFW informację i zaproszenie do wzięcia udziału w spotkaniu krótkofalowców w Libercu. Spotkanie odbędzie się 3 listopada 2007 (co roku w terminie pierwszej soboty listopada). 
    Jest możliwość rezerwacji tanich noclegów. Kontakt: Frantisek  Schovánek OK1IFW ok1ifw@seznam.cz pełna informacja na stronie internetowej: http://album.volny.cz/ok1ifw Lokalizacja na stadionie za miastem Liberec, ok. 500 za miastem. Tematyka: technika KF, UKF, VKF, DX-pedycje. Kontakt na miejscu na częstotliwości 145.500 MHz oraz w pobliżu czynny przemiennik OK0J.
Bogdan, sp3iq.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Ponieważ chętnie wybrałbym się na to spotkanie, poprosiłem Franciszka OK1IFW o informacje na temat zakwaterowania. Franta przesłał mi informacje dotyczące zakwaterowania i poprosił abym udostępnił je kolegom, którzy być może także będę wybierać się na to spotkanie. Jeśli to możliwe, prosiłbym zatem o aktualizację newsa w serwisie. Zdjęcia hotelu oraz przetłumaczony cennik, które otrzymałem od OK1IFW, umieściłem pod adresem:
http://sq6nte.ha-systems.pl/Liberec/
Pozdrowienia
Igor Truszkowski
SQ6NTE

---------------------------------------------------------------------
List z dnia 29.09.2007:
Bogdan,zdravím srdečně.Včera jsem byl na stadionu na hotelu na recepci a informoval jsem se o levnějším ubytování,zde zasílám teda nové info.Hotel má též pokoje se společnou kuchynkou a sociálním zařízením.Pokoje jsou 4 až 6ti lůžkové.Pokud by se obsadili čtyřmi až šesti účastníky,je cena 200Kč méně nežli čtyři účastníci pak 250Kč.Bez stravy,
Tak teda jen dodatek,aby nabyli doměnky,že ceny jsou 1.000Kč a více,to je apartmá.
Vše je možné se doptat na adrese www.hotelarena.cz a další adresa je arena@palacsyner.cz
Tak to asi tak vše.
VY 73 Franta OK1IFW