Radiowe Zakończenie Sezonu Letniego w Niedźwiedziu.
Dodane przez SP3AYA dnia 2011-09-03 / 03:31

Jak co roku, w ostatni weekend września organizujemy pożegnanie lata - kolejny, czwarty już piknik radiowy pod hasłem Radiowe Zakończenie Sezonu Letniego.

Spotkanie na które jak zwykle zapraszamy kolegów z całego kraju [i nie tylko], odbędzie się 23 - 25 września w Niedźwiedziu, na terenie MiniZoo "Cicho-sza", gmina Ostrzeszów.
Oznaczenie PGA - OF07, lokator JO81WM.

Mamy trzy domki zapewniające łącznie 16 miejsc noclegowych w warunkach turystycznych, oraz dużą salę biesiadną, z możliwością dostawienia łóżek lub materaców na antresoli. Jest też miejsce na postawienie namiotów lub przyczep kempingowych. W pobliżu mamy do dyspozycji inne gospodarstwa agroturystyczne zapewniające noclegi w wyższym standardzie. Jak wielu kolegów wie, w tym samym miejscu od kilku lat nasza grupa organizuje również czerwcowe Pikniki Radiowe na powitanie lata.

Na zlocie pod znakiem okolicznościowym, na wszystkich pasmach amatorskich będzie pracowała nasza stacja klubowa.

Mapa dojazdu i adres, oraz informacje o noclegach można uzyskać na stronie Ostrowskiego Klubu Krótkofalowców SP3POW:

http://sp3pow.pl/news.php?readmore=41

Kolegów którzy chcą przyjechać na kilka dni [szczególnie z rodzinami - dla dzieciaków teren MiniZoo to wielka frajda]]i, prosimy o wcześniejsze powiadomienie o rodzaju noclegu jaki mamy im zarezerwować.

Info: SP3AYA