IARU HF World Championship 2007 - 14/15 lipca.
Dodane przez sp3iq dnia 2007-07-02 / 09:05
Za niecałe dwa tygodnie, to jest dnia 14 lipca sobota godz. 12:00 UTC (czas lokalny 14:00) rozpoczynają się zawody IARU HF World Championship 2007. Udział w tych zawodach dla stacji SP powinien być bardzo ważny. Dlatego otwarty został nowy temat na Forum Dyskusyjnym pod tym właśnie tytułem, w dziale ZAWODY.  
Rozszerzona zawartość newsa
Za niecałe dwa tygodnie, to jest dnia 14 lipca w sobotę godz. 12:00 UTC (14:00 czas lokalny) rozpoczynają się zawody IARU HF World Championship 2007. Udział w tych zawodach jest bardzo ważny, chodzi o jak największa ilość QSO.

Zespół SN0HQ

Zobacz też stronę Zespołu SN0HQ

    Zespół SN0HQ co roku w porównaniu do innych stacji HQ w swym logu co roku posiada wysokie notowania zarówno dla ilość DXCC ogółem jak i mnożników na poszczególnych pasmach. W naszej sytuacji końcowa pozycja Zespołu SN0HQ zależy w głównej mierze od ilość QSO z polskimi stacjami. Na przykład nasi sąsiedzi z DL przewyższają nas znacznie w tym względzie każdego roku. Mimo, że posiadamy lepsze mnożniki, klasyfikowani jesteśmy poniżej pozycji stacji DA0HQ właśnie z powodu ilości krajowych QSO. Otwieram niniejszym na naszym Forum PZK nowy temat pod tytułem IARU HF World Championship 2007, aby można prowadzić dyskusję i wymianę poglądów w zakresie tych corocznych zawodów IARU. Jeśli będą zapytania, to bardzo dobrze, członkowie Zespołu SN0HQ bardzo chętnie udzielą odpowiedzi. Niech dyskusja na tym Forum służy późniejszej sportowej walce na pasmach oraz jak najlepszej pozycji naszego Zespołu SN0HQ w klasyfikacji końcowej. Niech poprzez zadawane pytań, wymianie zdań i poglądów czy zgłaszanie postulatów, Zespół SN0HQ dobrze przygotuje się do zawodów IARU HF World Championship 2007 i zajmie jak najlepszą pozycję w klasyfikacji końcowej.

Good Luck in the Contest.
73 Bogdan SP3IQ