Komunikat programu KRÓTKOFALOWCY BIS.
Dodane przez sp3iq dnia 2010-08-09 / 20:27
Społeczna Redakcja cyklicznego programu o krótkofalowcach, prócz emisji w TV INTERNET na www.videoexpres.pl nadaje regularnie premierowe emisje via TV EDUSAT co drugą niedzielę miesiąca o godzinie  21.00 z jakością studyjną, na satelicie HOT BIRD 9 oraz na platformach cyfrowych;  POLSAT +, CANAL + , N,  i prawie we wszystkich telewizjach kablowych w Polsce.
 
Program KRÓTKOFALOWCY BIS po kazdym premierowym wydaniu, jest w kolejną następną niedzielę powtarzany o godzinie 21.00 czasu polskiego. 
Najbliższe wydanie w niedzielę 15.08.2010r. o godzinie 21.00 czasu polskiego.

Będzie to specjalna relacja TV z Biskupiej Kopy na wysokości 890 metrów n.p.m. z bardzo udanego międzynarodowego spotkania krótkofalowców z Niemiec, Czech, Słowacji i Polski. 

Redakcja programu KRÓTKOFALOWCY BIS z Wrocławia bardzo dziękuje Mirkowi Petlikowi z Czech, Kasztelanowi budowanego na górze schroniska, za wywiezienie sprzętu TV i redaktora programu, na szczyt góry w ciężkich warunkach atmosferycznych. 

Dziękuję również koledze SP6OUX z Głuchołaz za bardzo życzliwe przygotowanie całej telewizyjnej realizacji.

Już teraz wszystkich stałych i nowych widzów serdecznie zapraszam.

Program K BIS jest zawsze zamieszczany w TV INTERNET zaraz po każdej premierowej emisji w EDUSAT na portalu www.videoexpres.pl . Informuję jednocześnie, że EDUSAT jest jedyną w Polsce stacją edukacyjną. Proszę pamiętać, że nie jest kodowana.

Autor i redaktor programu
Henryk Pacha  ATV SP6ARR
www.videoexpres.pl