Zakończenie akcji dyplomowej TSR2009
Dodane przez SQ2RH dnia 2010-02-28 / 21:03
Pragnę poinformować Wszystkich zainteresowanych, że zakończyliśmy wysyłanie dyplomów w trzech klasach: Fregata, Szkuner i Brygantyna oraz dodatkowych nagród w postaci Trofea Kapitana Fregaty związanych z wielką letnią akcją eterową The Tall Shipsr' Races 2009 Gdynia on the AIR zorganizowaną w lipcu 2009 roku przez Morski Klub Łączności Szkuner SP2ZIE z Gdyni we współpracy z UM Gdynia oraz Pomorskim Oddziałem Terenowym PZK nr 9.
Do dnia dzisiejszego nie mamy jeszcze potwierdzeń od wszystkich odbiorców naszego dyplomu, a kilku osobom zmieniły się adresy e-mail. Więc, jeśli jest ktoś, kto wysłał do nas wniosek o dyplom i do dnia dzisiejszego nie otrzymał jeszcze zdobytego dyplomu proszę o kontakt e-mailiwy ze mną osobiście lub przez klub SP2ZIE.
To samo dotyczy kart QSL związanych z naszą akcją jak: SN2009TSR oraz SN09T/A/L/S/H/I/P/R/C/E, SP09L, SP09S, SP09A, SQ09S, jeśli są osoby, członkowie PZK, którzy zaliczyli łączności w naszym konkursie i do dzisiaj nie otrzymał karty QSL za te łączności proszę o kontakt e-mailowy z klubem SP2ZIE. Mamy jeszcze kilkanaście zapasowych kart i możemy je wysłać. Operatorzy, którzy nie są członkami PZK i nie są obsługiwani przez oddziałowe biura QSL, a mają zaliczone łączności proszę o list z zwrotną kopertą wraz z opłata pocztową.
Więcej szczegółowych informacji o akcji TSR20099 na stronie http://sp2zie.gd.pl/tsr_news.php

Zapraszamy!
73, de Roman SQ2RH