SN0HQ na 3 miejscu w IARU HF 2009
Dodane przez SP5ELA dnia 2010-02-16 / 13:52
SN0HQ na 3 miejscu w Mistrzostwach HF IARU 2009.
Serdeczne podziękowania i gratulacje kieruję na ręce Kapitana Zespołu SNOHQ Tomka SP6T oraz do wszystkich zawodników naszej reprezentacji za zajęcie III. miejsca w Mistrzostwach HF IARU 2009.

Nasz zespół spisał się na medal. W warunkach ogromnej konkurencji oraz wymagań najwyższego poziomu technicznego i operatorskiego uzyskanie takiego wyniku jest naprawdę ogromnym osiągnięciem.

Wielkie znaczenie dla uzyskania takiego wyniku miała aktywność stacji z SP nawiązujących łączności ze stacją SN0HQ. Było ich sporo i tą drogą wszystkim operatorom tych stacji dziękuję i zapraszam do przeprowadzania QSOr17; s z naszą reprezentacją w najbliższych Mistrzostwach 2010

Jednym z najistotniejszych aspektów mających wpływ na klasyfikację w tych mistrzostwach jest sprawa tzw. łączności mnożnikowych. W tej punktacji SNOHQ uzyskało najwyższą sumę mnożników w 2009 roku. I to jest prawdziwy powód do dumy, ponieważ ten wyróżnik świadczy o najwyższym poziomie operatorskim i technicznym naszej ekipy. W uzyskaniu takiego rezultatu ogromne znaczenie miała polityka dydaktyczna Kazika SP2FAX, który wyjaśniał wszystkim wątpiącym znaczenie mnożników. Kazik SP2FAX ze swojej lokalizacji wypracował w tej edycji najwyższą sumę mnożników.

Tomku, Kaziku i cały nasz wspaniały zespole.
W imieniu ZG PZK, GKR PZK, prezydium ZG PZK jeszcze raz serdecznie Wam za zajęcie III. miejsca w Mistrzostwach HF IARU 2009 dziękuję.

Piotr SP2JMR prezes PZK