NEWS Admina #1 Pożegnanie SP1THJ
Dodane przez SP5ELA dnia 2010-01-28 / 04:30
Pożegnanie SP1THJ. NEWS #1
Informuję, że z dniem 15 grudnia 2009 r. następuje zmiana osoby realizującej zadania Administratora portalu PZK jak i samego serwera PZK.
                       
Od wtorku 15 grudnia 2009 r. Administratorem portalu PZK będzie Kol. Zygmunt Szumski SP5ELA.

Nowemu Adminowi życzę wytrwałości i powodzenia w wykonywaniu zadań administratora.
Wszystkich użytkowników portalu PZK proszę o szczególną wyrozumiałość dla Kol. SP5ELA zwłaszcza w początkowym okresie jego pracy jako Admina.
To zadanie wbrew pozorom nie jest usłane różami i dość wiele spraw wymaga uwagi.

W poniedziałek 14 grudnia pożegnam się z rolą Administratora PZK.
Jeśli jeszcze przez jakiś czas mój znak na portalu będzie sygnowany uprawnieniami Administratora - będzie to wyłącznie oznaczało moje wsparcie dla nowego Admina w bezproblemowym przejęciu zadań. Nie należy więc utożsamiać tego z kompetencjami Admina.

Tak jak obecnie - kontakt z osobą Administratora będzie możliwy przez e-mail na adres admin@pzk.org.pl (o ile nowy Admin nie zreorganizuje zasad komunikacji).
Będzie to jednak od wtorku kontakt już z nowym Adminem.

Dziękuję wszystkim, którzy przez lata mojego administrowania okazywali pozytywne uwagi, życzliwość czy podziękowania - to pozwalało na regenerację sił poświęcanych tej pracy.

Dziękuję wszystkim, którzy okazując krytycyzm - czynili to z odpowiednim poziomem kultury tak osobistej, jak i kultury wypowiedzi a także krytykowali konstruktywnie. Wbrew pozorom - takie cenne uwagi mobilizowały do jeszcze większej pracy i szukania coraz lepszych rozwiązań różnych problemów.

Tym nielicznym, kogo mogłem poznać z racji Administrowania jako osoby, których życie przypomina nieograniczone krytykanctwo - wszędzie, wszystkich i wszystkiego - niemalże zawsze bez powodu - życzę dalszej nieustającej pełni samozadowolenia.

Grzesiek
SP1THJ