PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
BIP PZK
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Dyplom Polska
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3735 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Użytkowników online
Gości online: 4
Użytkowników online: 0
RSS

Jurek SP3DG s.k.
Opcje newsa
silent keyZ wielkim żalem informuję, że 15 sierpnia 2017 roku zmarł Jerzy Górski SP3DG. Życzliwy i serdeczny kolega, świetny telegrafista. Zawsze służył radą i pomocą. Pracę pod własnym znakiem rozpoczął w 1955 roku. Bardzo aktywny na pasmach, Niestety ostatnio choroba ograniczyła jego aktywność i rozmawiał z nami już sporadycznie.

Msza św. pogrzebowa za śp. Jurka SP3DG odbędzie się 21 sierpnia 2017 r. o godz.11.00 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Suchym Lesie, pogrzeb o godz. 13:50 na cmentarzu Junikowskim w Poznaniu.

Requiem aeternam dona ei, Domine, et lux perpetua luceat ei.

Grzegorz SP3LAU


Pożegnanie Jerzego SP3DG
W poniedziałek 21 sierpnia 2017 r. pożegnaliśmy Jurka SP3DG na ziemskim padole. Msza w Suchym Lesie. Pogrzeb na cmentarzu Junikowo - Poznań. Jurka SP3DG żegnała m.in. grupa krótkofalowców poznańskich i nie tylko, koledzy pracownicy Politechniki, wspólnota parafialna. Syn Staszek przedstawił skrót historii życia Ojca od czasów przedwojennych. Wśród przymiotów najbardziej podkreślił siłę życiową Ojca oraz niezachwianą wiarę w Opiekę Bożą. Miałem zaszczyt wygłosić wspomnienie i słowa pożegnania w imieniu braci radioamatorskiej. Po uroczystościach Rodzina p. Górskich podjęła nas poczęstunkiem i wspomnieniem Jurka w domu rodzinnym. Był ulubiony tort bezowy Jerzego, który zawsze lubił słodkości. Krótkofalowcy najchętniej zasiadali w "pokoju nadawczym" SP3DG, w ostatnich tygodniach życia, z woli Jurka uporządkowanym i przywróconym do zwykłego domowego użytku. Julian SP3PL, o rok starszy od Jerzego wspominał dawne dzieje. "Pogody ducha i Błogosławieństwa Bożego" życzenia Jerzego SP3DG wypowiadane przez radio do wszystkich.

Jurek SP3SLU

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
IWOP
PITax.pl
HELION
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy

Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone   |   Administracja techniczna - Zygmunt Szumski SP5ELA. Kontakt: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

42,525,397 Unikalnych wizyt