PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3324 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 3
Użytkowników online: 0
RSS

KS-50. Komunikat sekretariatu ZG PZK z dnia 12.12.2012
Opcje newsa
Komunikaty sekretariatu ZG PZKnews: pzk_new.png
 

KOMUNIKAT NR 50/2012 z dnia 12.12.2012 r.

Witam wszystkich odbiorców naszych komunikatów. A oto informacje.

1. Posiedzenie Prezydium. W dniu dzisiejszym w pomieszczeniach sekretariatu ZG PZK w Bydgoszczy odbywa się ostatnie w tym roku posiedzenie prezydium ZG PZK. Informacje o jego przebiegu podamy w następnym komunikacie. (SP2JMR)

2. ŁOŚ 2013. Organizatorzy siódmego Ogólnopolskiego Spotkania Krótkofalowców ŁOŚ 2013 kluby SP7KED i SP9KDA z satysfakcją informują, że kolejna edycja spotkania odbędzie się w dniach 23-26 maja 2013 r.
W ramach bardzo dobrej współpracy z gospodarzami gminy dokonaliśmy dwukrotnego powiększenia terenu pod biwak, mamy też dużo więcej miejsca na parking bo uzyskaliśmy zgodę prywatnych właścicieli sąsiednich działek na ich użytkowanie na czas imprezy. Obecnie  na naszej górce pracują maszyny których zadaniem jest wyrównanie terenu i umożliwienie wjazdu tam gdzie go wcześniej nie było.
Niżej podpisani, stanowiący również komitet budowy Ośrodka Szkoleniowo-Sportowego na Łosiu zwracają się z prośbą do wszystkich krótkofalowców SP o nie zwracanie uwagi na piramidalne bzdury wypisywane na różnych forach przez niektórych kolegów nie znających szczegółów zagadnienia i szkalujących przy okazji władze PZK. Stwierdzamy jednoznacznie, że impreza ŁOŚ nie jest w żaden sposób zagrożona i odbywać się będzie regularnie w każdy ostatni weekend maja w tym samym miejscu, na gruncie użytkowanym przez nasz Związek zgodnie z literą prawa. Projektowana farma wiatraków mieścić się będzie po drugiej stronie drogi krajowej nr 42, a tylko jej strefa ochronna obejmuje naszą górkę. Sprawę piszących na forum, zamieszczających tam nielegalnie oficjalną korespondencję i wyraźnie przeszkadzającym polecamy uwadze odpowiednim Komisjom Rewizyjnym, gdyż są to członkowie naszego Związku i dalsze tolerowanie ich wybryków jest nie do przyjęcia.
 SP7NJR, SP7VVK, SQ6IUF, SP9UO
Jaworzno, 9.12.2012 r.

3. EmiTel i nasze urządzenia.
Załącznikiem do niniejszego komunikatu jest zestawienie urządzeń PZK znajdujących się obecnie na obiektach EmiTela.
Zestawienie zostało sporządzone w oparciu o zgłoszenia przesłane przez OT lub kluby PZK, a także przez naszych członków, o ile OT potwierdziły stan faktyczny.
Zarządy OT oraz osoby umieszczone w wykazach proszę o weryfikację zamieszczonych w tabeli danych. Proszę także o uzupełnienie o brakujące telefony kontaktowe oraz indywidualne adresy poczty elektronicznej. W razie nie uzupełnienia urządzenia mogą zostać usunięte z wykazu. (SP2JMR)

4. S.K.

SP5JPB S.K.

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 09.12.2012 opuścił na zawsze nasze grono Wacław Laskowski SP5JPB (60l).Wacek był uczynnym, sympatycznym Kolegą, doskonałym elektronikiem i konstruktorem.
W ostatnim czasie wielu z nas znane było jego opracowanie TRX-a PILIGRIM w wersji SMD.

Wacek był jedną z najjaśniejszych postaci w grupie HM (Home Made), chętnie pomagał i zawsze dzielił się swoją ogromną wiedzą.

Będzie nam go brakowało...

W imieniu Grupy HM składamy kondolencje najbliższej Rodzinie.

Janusz SP5CIB, Jerzy SQ5NPW, Roman SP5AQT, Adam SP5FCS

SP6OPO S.K.
W niedzielę nad ranem 10 grudnia 2012 - zmarł w Kłodzku, w wieku 84 lat - Tadeusz Motylewski SP6OPO, ex SP6-311. Był wieloletnim członkiem Sudeckiego OT PZK . Chociaż licencję zdobył dopiero w 1987 roku, to był jednym z najdłużej należących do istniejącego od 1958 roku miejscowego klubu SP6KBL - w Kłodzku. Śp. Tadeusz był doskonałym najpierw nasłuchowcem a później operatorem stacji klubowej - telegrafistą, a przez cały czas przynależności do klubu - cenionym wychowawcą młodych operatorów. Do ostatniego swego dnia był członkiem Sudeckiego OT PZK.
Pogrzeb śp. Tadeusza odbędzie się w czwartek, 13 grudnia o godzinie 13:00 na cmentarzu komunalnym w Kłodzku, przy ul. Dusznickiej.
Cześć Jego pamięci!

W imieniu kolegów z Sudeckiego OT - Stanisław SP6BGF


Tyle informacji na dzisiaj
Piotr SP2JMR, Zygmunt SP5ELA

Załącznik – wykaz urządzeń PZK na obiektach EmiTela

news: Ikonka_PDF_50px.jpg Komunikat KS-50 wraz z załącznikiem – wykaz urządzeń PZK na obiektach EmiTela. Dział download --> komunikaty..

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

68,558,071 Unikalnych wizyt